Знайти суміжні кути, якщо їх градусну міри відносяться як 28:8 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Щедриков Виктор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

28 Х +8 х= 180

36 Х = 180

х= 5

28*5 = 140°- первый

8*5 = 40 - второй