Тарасу 3 рочки,це 5% від віку його дідуся.На скільки років дідусь старший за Тараса?


Ответы на вопрос

Отвечает Багдасарова Рузана.

Щоб знайти вік дідуся, ви можете використовувати співвідношення, де 3 роки Тараса становлять 5% від віку дідуся. Позначимо вік Тараса як T і вік дідуся як D. Тоді маємо:

3 = 0.05D

Тепер ми можемо розрахувати вік дідуся, поділивши обидві сторони на 0.05:

D = 3 / 0.05 = 60

Отже, вік дідуся дорівнює 60 років. Тепер, щоб знайти різницю у віку, віднімемо вік Тараса від віку дідуся:

Різниця в віці = D - T = 60 - 3 = 57 років.

Дідусь старший за Тараса на 57 років.