Ойлаған сан 4 есе арттырылды. Шыққан көбейтіндінің мәні 128-ге кемiтiлiп, нәтижені 13 санына

көбейткенде 52 саны шыкты. Ойлаған санды табындар​

Ответы на вопрос

Отвечает Полубабкина Ангелина.

Ответ:

52÷13=4+128=132÷4=36