19. A (1,5) и В (1,6) очков равный в центре лежа D в точку Найдите координаты А. D (1,55); Б. D

(1,59). В. D (1,54); Г D (1,52);​

Ответы на вопрос

Отвечает Филатов Алексей.

Для знаходження координат точки А, яка розташована в центрі між точками A (1,5) і B (1,6), ми можемо знайти середнє значення їхніх координат.

Середнє значення x координат буде дорівнювати:

(xA + xB) / 2 = (1 + 1) / 2 = 2 / 2 = 1

Середнє значення y координат буде дорівнювати:

(yA + yB) / 2 = (5 + 6) / 2 = 11 / 2 = 5,5

Отже, координати точки А в центрі між A (1,5) і B (1,6) дорівнюють (1, 5,5).

Правильний варіант: Б. D (1,59).