Мотузку завдовжки 12 м розрізали на дві частини, довжина однієї з яких в 1,4 раза менша за іншу.

Яка довжина більшої частини мотузки? Нужно срочно это кр! Не с х

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Оксана.
1)12:2=6(м.)половина мотузки
2)6+1,4=7,4(м.)більша частина мотузки
Відповідь:7,4 м.