Найти значение выражения. 1) (5,37 : 1,5 + 0,62) : 0,56 – 0,39 2) 255,85 : 0,01 + 44,15 : 0,01


Ответы на вопрос

Отвечает Атауллин Денис.

Відповідь:

1) (5,37 : 1,5 + 0,62) : 0,56 - 0,39

Спершу виконаємо ділення та додавання всередині дужок:

(5,37 : 1,5 + 0,62) = (3,58 + 0,62) = 4,2

Тепер обчислимо вираз, ділення на 0,56 та віднімання:

4,2 / 0,56 - 0,39 = 7,5 - 0,39 = 7,11

2) 255,85 : 0,01 + 44,15 : 0,01

Спершу виконаємо ділення кожного числа на 0,01:

255,85 / 0,01 = 25585

44,15 / 0,01 = 4415

Тепер додамо отримані числа:

25585 + 4415 = 30000

Отже, значення першого виразу дорівнює 7,11, а другого - 30 000.

Покрокове пояснення: