3. Розв'яжи рівняння. a) 0,587x = 58,7; в) 62,3x = 803,67; б) 623x = 6,23; г) 7,329x = 366,45.


Ответы на вопрос

Отвечает Меркулов Дима.

Ответ:

a) Щоб розв'язати рівняння 0,587x = 58,7, потрібно поділити обидві частини на 0,587:

x = 58,7 / 0,587 = 100.

б) Щоб розв'язати рівняння 623x = 6,23, потрібно поділити обидві частини на 623:

x = 6,23 / 623 = 0,01.

в) Щоб розв'язати рівняння 62,3x = 803,67, потрібно поділити обидві частини на 62,3:

x = 803,67 / 62,3 ≈ 12,9.

г) Щоб розв'язати рівняння 7,329x = 366,45, потрібно поділити обидві частини на 7,329:

x = 366,45 / 7,329 ≈ 50.

Отвечает Кедах Дьявол-В.

Відповідь:

a) 0,587x = 58,7

Для розв'язання спростимо рівняння, поділивши обидві сторони на 0,587:

x = 58,7 / 0,587

x = 100

в) 62,3x = 803,67

Для розв'язання спростимо рівняння, поділивши обидві сторони на 62,3:

x = 803,67 / 62,3

x ≈ 12,92

б) 623x = 6,23

Для розв'язання спростимо рівняння, поділивши обидві сторони на 623:

x = 6,23 / 623

x = 0,01

г) 7,329x = 366,45

Для розв'язання спростимо рівняння, поділивши обидві сторони на 7,329:

x = 366,45 / 7,329

x ≈ 50

Отже, розв'язки рівнянь:

a) x = 100

в) x ≈ 12,92

б) x = 0,01

г) x ≈ 50

Покрокове пояснення: