3. Розв'яжи рівняння. - a) 0,587x = 58,7; в) 62,3x = 803,67; б) 623x = 6,23; г) 7,329x = 366,45.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мазлин Никита.

a) 0,587x=58,7

x=58,7/0,587

x=100

б) 623x=6,23

x=6,23/623

x=0,01

в) 62,3x=803,67

x=803.67/62,3

x=12,9

г) 7,329x=366,45

x=366,45/7,329

x=50

Отвечает Шунько Света.

Покрокове пояснення:

Щоб поділити десятковий дріб на десятковий дріб, потрібно:

в діленому і в дільнику перенести кому вправо на стільки цифр, скільки їх міститься після коми в дільнику;

після цього виконати ділення на натуральне число.

a) 0,587x = 58,7

х = 58,7 : 0,587

В  дільнику 3 цифри після коми ( 0,587), отже переносимо в діленому і дільнику кому вправо на три знаки ( якщо їх немає замінюємо на нулі )

58,7 ⇒ 58700

0,587 ⇒ 587, тепер ділимо на натуральне число

х = 58700 : 587

х = 100

наступні рівняння розв"зуємо за такою ж схемою

б) 623x = 6,23

х = 6,23 : 623

х = 0,01

в) 62,3x = 803,67

х = 803,67 : 62,3

х = 8036,7 : 623

х = 12,9

г) 7,329x = 366,45.

х = 366,45 : 7,329

х = 366450 : 7329

х = 50