Яке рівняння рівносильне рівнянню 5х-7=22 СРОЧНО!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Ивлеева Маша.

Ответ:

Спочатку додамо 7 до обох сторін рівняння:

5х - 7 + 7 = 22 + 7

5х = 29

Тепер розділимо обидві сторони на 5:

x=29/5

Це є рівняння рівносильне вихідному рівнянню 5х - 7 = 22.