Запиши числа. Заміни кожне число сумою розряд 6 х доданків. . 435 тисяч і 204 одиниці;​


Ответы на вопрос

Отвечает Лучшев Максим.

     Сума розряду 6 х доданків: 6 + 6 + 6 + 6 + 6 + 6 = 36.

   Тепер, знаючи, що сума розряду 6 х доданків - це 36, ми можемо замінити кожне число на 36:

       435 тисяч стає 36 * 435 = 15,660.

       204 одиниці стає 36 * 204 = 7,344.

Отже, результатом буде:

435 тисяч і 204 одиниці заміняються на 15,660 тисяч і 7,344 одиниці.

Отвечает Минаев Макс.

Ответ:

4 соті тисячі

3 десяткові тисячі

5 тисячі

2 сотні

0 десятки

4 одиниці