Заміни одні одиниці вимірювання на інші. 6 т 2 ц =...ц 430 см = ...дм 204 кг = ...ц...кг Заміни

число сумою розрядних доданків. 589 = ;608 = ; 560 = ;

Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Алина.

Ответ:

6 т 2 ц =62 ц

430 см = 43 дм

204 кг = 2 ц 4 кг

589=500+80+9

608=600+8

560=500+60