Визначити периметр трикутника Зи сторонами 6см,5 м и 5 дм??


Ответы на вопрос

Отвечает Вячеслав Ковальчук.

Ответ:

Периметр трикутника доорівнює 556 см

Пошаговое объяснение:

Визначити периметр трикутника зи сторонами 6см, 5 м и 5 дм?

Периметр трикутника - це сума довжин всіх його сторін.

Р = a + b + c

Дано три сторони трикутника:

a = 6 см

b = 5 м

c = 5 дм

Перед знаходженням периметра трикутника слід перевести усі одиниці в одну систему вимірювання.

Переведемо довжину сторін у сантиметри.

Відомо, що:

1 м = 100 см

1 дм = 10 см,

Тоді:

5 м = 5 · 100 см = 500 см

5 дм = 5 · 10 см = 50 см

Отже:

a = 6 см

b = 500 см

c = 50 см

Тепер можемо знайти периметр трикутника:

Р = 6 + 500 + 50 = 556 см

Отже, периметр трикутника Зи дорівнює 556 см.

#SPJ1