На зиму заготовили 12 банок компоту зі слив, а компоту із вишень- на 6 банок менше. У скільки разів

більше заготовили банок компоту зі слив, ніж із вишень?

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Анастасия.

Ответ:

Зі слив - 12 банок

Із вишень - 12-6=6 (б)

12:6=2 (р)

Відповідь: у 2 рази.

Пошаговое объяснение: