Авто подолало відстань від Дніпра до Кропивницького за 3 години. За 1:00 авто подавали 120

кілометрів за 2-у 95 % Того, Що подавала за 1-у, А за 3-ю 53% Того, Що подолало за 2-у. Яка відстань від Дніпра до Кропивницького (Округли до цілих кілометрів)

Ответы на вопрос

Отвечает Копылова Алёна.

Ответ:120*0,95=114(км)-за 2-гу год. 114*0,53=60,42(км)-за 3-ю год. 120+114+60=294(км)- відстань між Дн. та Кр.

Пошаговое объяснение: