У дитячий садок привезли навчальні картки для навчання на деяких написано "МА", на решті "НЯ".

Кожна дитина отримала по три картки і почала складати слова. Виявилось , що слово "МАМА" можуть скластизі своїх карток рівно20 дытей, слово "НЯНЯ" - 30 дітей, а слово "МАНЯ" - 40 дітей. У скількох дітей усі три картки однакові?

Ответы на вопрос

Отвечает Аргер Дашка.
У 20 детей карточки (МА, МА, МА) или (МА, МА, НЯ).
У 30 детей карточки (НЯ, НЯ, НЯ) или (НЯ, НЯ, МА).
У 40 детей карточки (МА, МА, НЯ) или (НЯ, НЯ, МА).
Сложим 1 и 2 строки
(МА, МА, МА) + (МА, МА, НЯ) + (НЯ, НЯ, НЯ) + (НЯ, НЯ, МА) = 50
(МА, МА, НЯ) + (НЯ, НЯ, МА) = 40
Вычтем из 1 уравнения 2 уравнение.
(МА, МА, МА) + (НЯ, НЯ, НЯ) = 50 - 40 = 10
Ответ: у 10 детей все 3 одинаковых карточки.