У двох бригадах 70 робітників. Перша бригада може виконати деяке завдання за 6 днів, а друга — за 8

днів. Скільки робітників у кожній бригаді, якщо продуктивність робітників однакова.

Ответы на вопрос

Отвечает Ганцгорн Алина.
1)70:(8+6)=5 работников выполняют работу за день;2)8-6=2 дня делают 10 человек; 3)70-10=60 человек остаётся на 2 бригады поровну ; 4)60:2=30 работников во второй бригаде;5 )30+10=40 работников в первой бригаде