Маса двох кексів і одного пряника 120 г. Маса кексу й двох пряників 189 г. Яку масу має один кекс?

Один пряник?

Ответы на вопрос

Отвечает Вайсман Захар.

Ответ:

кекс 17г ; пряник 86г.

Пошаговое объяснение:

Позначимо масу одного кексу як "К" і масу одного пряника як "П".

За відомими даними маємо систему рівнянь:

К + К + П = 120 г (маса двох кексів і одного пряника).

К + 2П = 189 г (маса кексу і двох пряників).

Ми можемо використовувати систему рівнянь, щоб розв'язати цю задачу.

З першого рівняння ми можемо виразити масу одного пряника:

П = 120 г - 2К.

Тепер ми можемо підставити цей вираз в друге рівняння:

К + 2(120 г - 2К) = 189 г.

Розкриваємо дужки та розв'язуємо рівняння:

К + 240 г - 4К = 189 г.

Згрупуємо подібні члени:

-3К + 240 г = 189 г.

Віднімаємо 240 г від обох боків рівняння:

-3К = 189 г - 240 г,

-3К = -51 г.

Тепер ділимо обидва боки на -3, щоб знайти масу одного кексу:

К = (-51 г) / (-3) = 17 г.

Отже, маса одного кексу становить 17 г.

Тепер, ми можемо використовувати знайдену масу кексу, щоб знайти масу одного пряника за допомогою першого рівняння:

П = 120 г - 2 * 17 г = 120 г - 34 г = 86 г.

Отже, маса одного пряника становить 86 г.