СЕН ЗЕРТТЕУШІСІҢ Ойланып жауап бер. 7 Марат ағай Әлиядан 15 жас үлкен, ал өзінің әпкесiнен 5 жас

кіші. Үшеуінің жасын қосқанда 65 жас болады. Марат ағайдын жасы нешеде? Жауаптардың бірін таңда: 25 жас; 17 жас; 29 жас.​

Ответы на вопрос

Отвечает Маренич Юлия.

Ответ:

5+х+х-15+х=65

10+3х=65

3х=65+10

3х=75

х=75÷3

х=25(Марат ағайдың жасы)

___________

5+25+25+25-15=65

65=65

түсінікті деген ойдамын