ПОМОГИТЕ УМОЛЯЮ!! Знайдіть найменьший спільний знаменник дробів 12/13 і 1/3


Ответы на вопрос

Отвечает Миклина Соня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Дроби 12/13 і 1/3 мають знаменники  13  і  3 , які є взаємно прості

числа . Тому їх Наймен.  Спільн. Знам .  13 * 3 = 39 , а дроби запишемо

так :   12/13 = ( 12 * 3 )/( 13 * 3 ) = 36/39 , а дріб

           1/3 = ( 1 * 13 )/( 3 * 13 ) = 13/39 .