Оберіть пари рівних дробів 27/63, 9/15, 7/14,19/571/3, 1/2, 3/5, 3/7​


Ответы на вопрос

Отвечает Олофинская Вика.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

7/14 = 1/2

9/15 = 3/5

19/57 = 1/3

27/63 = 3/7