на відрізку AB довжиною 30 см взято точка K. знайти довжину відрізків AK та BK якщо AK менший від

BK на 6см​

Ответы на вопрос

Отвечает Логинов Матвей.

Ответ:

АК=12 см, ВК=18 см

Пошаговое объяснение:

На відрізку AB довжиною 30 см взято точка K. Знайти довжину відрізків AK та BK, якщо AK менший від BK на 6см.

  • Якщо точки на відрізку ділять його на частини, то довжина відрізка дорівнює сумі довжин цих частин.

АВ=АК+ВК

Нехай ВК дорівнює х (см), тоді АК= х-6 (см). Так як за умовою АВ=30 (см), складаємо рівняння:

х-6+х=30

2х=30+6

2х=36

х=36:2

х=18

ВК= 18 (см), АК=18-6= 12 (см)

#SPJ5