Берылген сандардан 1ге артык жане 1ге кем сандарды ата 52369 125500 409210


Ответы на вопрос

Отвечает Карякина Полина.

Пошаговое объяснение:

1) 52369-1=52368 1-ге кем

52369+1=52370 1-ге артық

2) 125500-1=125499 1-ге кем

125500+1=125501 1-ге артық

3) 409210-1=409209 1-ге кем

409210+1=409211 1 -ге артық