коптанбалы сандарды разрятык косылгыштардын косындысы турынде калай жазуга болады? Мысалды кара.

Берылген сандарды зарядтык косылгыштардын косындысы турынде жаз.

Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Вероника.

Ответ:

мысалы:

23489=20000+3000+400+80+9

106709=100000+6000+700+9

378=300+70+8

179367547=100000000+70000000+9000000+300000+

60000+7000+500+40+7