Відстань між містами A і B дорівнює 190 км.З міста A до міста B виїхав автомобіль зі швидкістю

90км/год.На якій відстані від міста B. він буде через t год ? Запишіть розвязок у буквенному виразі при t=1,2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Егорова Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

S= v*t

за t часов он пройдет S= 90 км/час *t час= 90t км

від міста B через t год автомобіль буде на відстані S₁= (190  - 90t) км

при t=1,2

S₁ = (190 -90*1.2) = 82 км