Кути трикутника пропорційні числам 2,3,5. Чому дорівнює найбільший кут цього трикутника очень

нужнл​

Ответы на вопрос

Отвечает Николаенко Александра.

Ответ:

сума кутів трикутника = 180°

5х+3х+2х=180

10х=180

х=18

5×18=90°

Отвечает Попов Илья.

Ответ:90°

Пошаговое объяснение:

180:(2+3+5)*5=180:10*5=90°