За 7 хв літак пролетів 84км. Яку відстань він пролетить за 1 год, якщо його швидкість збільшиться

на 3 км/хв.?

Ответы на вопрос

Отвечает Пересыпкин Вова.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

84:7=12км за хв

12+3=15км захв

15х60=900км за 1год

Отвечает Суркова Вероника.

Ответ:         900 км .

Пошаговое объяснение:

1 ) (84:7) * 60 = 12 *60 = 720 (км/год) -шв. літака

2 ) 3 * 60 км/год = 180 ( км/год) - приріст швидкості

3 ) 720 + 180 = 900 (км/год ) - нова швидкість

4 )  900 * 1 год = 900 км .