Постав замість зірочок знаки «+» або «-» так, щоб виконувалася рівність:18/23 * 3/23

*9/23*1/23=1Срочно пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Федичкин Миша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

18/23 - 3/23 + 9/23 - 1/23 = 23/23 = 1

Отвечает Гагарин Васик.

Ответ:

18/23-3/23+9/23-1/23=1

Пошаговое объяснение:

18/23-3/23= 15/23

15/23+9/23=24/23

24/23-1/23=23/23=1