з одного міста в одному напрямі одночасно виїхали два мотоциклісти. швидкість одного 72,4 км/год, а

другого на 8,6 км/год менша. яка відстань буде між ними через 2, 5 год після початку руху? (допоможіть, дуже треба, швидко, проошуу)

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Лера.

Ответ:

72,4*2,5-(72,4-8,6)*2,5=181-159,5=21,5 км

Пошаговое объяснение: