Мама за 2 кг, помідорів і 1 кг огірків заплатила 8 грн. Якби вона купувала 1 кг помідорів і 2 кг

огірків, то їй потрібно було б заплатити 7 грн. Скильки коштуэ 1 кг помодирив и скильки 1 кг ориркив ​

Ответы на вопрос

Отвечает Герасимов Никита.

Ответ:

1кг огірків = 9,5

1кг помідорів = 12

Пошаговое объяснение:

1)2х + 3(х + 2,5)=55

2)2х+3х+7,5=55

3)5х+7,5=55

4)5х=55-7,5

5)5х=47,5

6)х=47,5:5

7)х=9,5 огірки

8)9,5+2,5=12 помідори

Перевірка:

9,5*2=19

12*3=36

19+36=55