У Пончика було 712 тiстечок.Щогодини вiн з'iдав 18 тiстечок.Складiть формулу для обчислення

кiлькостi тiстечок,що залишилось у нього через t годин,та обчислiть ii,якщо:1) t = 4; 2) t = 12.

Ответы на вопрос

Отвечает Миняев Паша.

712-18*t

при t =4:

712-18*4= 712-72=640 залишилось пончиків

при t=12:

712-12*18=712- 216=496 залишилось пончиків

=========================================