Аа помогите задача за 2 метри шовку заплатили стільки ж, скільки за 6 метрів ситцю. Один метр ситцю

коштує 50 грн. Яка ціна одного метра шовку. ДУЖЕ ПОТРІБНО

Ответы на вопрос

Отвечает Зайниева Розалина.

Ответ:

6*50=300(грн) - заплатили за 6м ситцю;

2м шовку = 6м ситцю

300/2=150(грн) - ціна 1м шовку.

Отвечает Шкурко Вікторія.

Ответ:

50 × 6 = 300 грн за 6 метрів ситцю або за 2 метри шовку. Тоді один метр шовку коштує 150 грн