Знайдіть координати середини С відрізка АВ, якщо А(6;-3;7), В(8;-7;-3)? (Відповідь вказуйте у

вигляді (x;y;z), де x,y,z-знайдені координати С)

Ответы на вопрос

Отвечает Шевчук Катя.

Ответ:

C(7;-5;2)

Пошаговое объяснение:

А(6;-3;7), В(8;-7;-3)

C(\frac{6+8}{2};\frac{-3-7}{2};\frac{7-3}{2})

C(7;-5;2)