Помогите пожалуйста! Точка К- середина відрізка АВ. Знайдіть координати точки А, якщо K(-1; 3;

-2); В(3; -1; 5). (о

Ответы на вопрос

Отвечает Воднев Ваня.

Пошаговое объяснение:

якщо К середина, то відрізок АВ= 2*(-1;3;-2)= (-2;6;-4)

В-А= (3;-1;5)-(х;у;z)= (-2;6;-4)

-(x;y;z)= (-2;6;-4)-(3;-1;5)

A= (3;-1;5)-(-2;6;-4)

A=(5;-7;9)