Розв'яжіть рівняння |5 – 4x| = 3. Якщо рівняння має єдиний корінь, то запишіть його у відповіді.

Якщо рівняння має кілька коренів, то у відповідізапишіть їхню суму.​

Ответы на вопрос

Отвечает Орехова Ангелика.

Пошаговое объяснение:

 |5 - 4x|  = 3 \\ 5 - 4x = 3 \:  \:  \:  \: 5 - 4x =  - 3 \\  - 4x =  - 2 \:  \:  \:  \:  - 4x =  - 8 \\ x = 0.5 \:  \:  \:  \: x = 2 \\  \\

У этого уравнения 2 корня.

0.5 + 2 = 2.5

2.5- сумма корней данного уравнения.