Знайдіть різницю двох чисел, якщо від’ємник дорівнює 6,5 і становить 0,13 зменшуваного.


Ответы на вопрос

Отвечает Грузд Лера.

Ответ:

6,5/0,13=50 - зменшуване

50-6,5=43,5

Пошаговое объяснение:

Отвечает Думлер Вера.

Ответ:

6,5/0,13=50 - зменшуване

50-6,5=43,5

Пошаговое объяснение: