40 балів!!!Допоможіть будь ласка!! Дуже прошу!! Сторона ромба дорівнює 10 см, а менша діагональ

12 см. Знайдіть більшу діагональ ромба​

Ответы на вопрос

Отвечает Бардакова Кристина.

Ответ:

Відповідь у вкладеному фото


Отвечает Мамедов Турал.

Ответ:

16

Пошаговое объяснение:

√10 - √6 = √100 - √36 = √64 = 8 • 2 = 16