М'ясо втрачає під час варіння 36% своєї маси. Скільки треба взяти свіжого м'яса, щоб одержати 960

г вареного?​

Ответы на вопрос

Отвечает Індзінський Влад.

Ответ: 960 грамм варёного соответствуют 100-36=64%

              х грамм-                                                        100% отсюда х=960*100/64=1500 грамм=1,5 кг.

Пошаговое объяснение: