Допоможіть розв'язати задачу.першого дня зібрали 754кг огірків,а другого на127більше .Усі розклали

у ящики по 15 кг Скільки ящиків використали

Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Илья.

Ответ:

1)754+127=881(кг)огiркiв зiбрали другого дня

2)754+881=1635(кг)зібрали першого і другого дня разом

3)1635:15=19(ящ)