Теорія ймовірності та матстатистика На бібліотечній полиці стоять 4 книжки з вищої математики, 7

книжок з історії, 8 — з економіки. Скількома способами можна вибрати з них для групи студентів 1 книжку з вищої математики, 3 — з історії, 5 — з економіки?

Ответы на вопрос

Отвечает Тастан Амина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Количество способов выбрать k элементов n-элементного множества без учёта порядка равно (n,k)= \frac{n!}{k!(n-k)!}, где p!-факториал, равен произведению всех натуральных чисел от 1 до p.

Задача решается так:

(4,1)(7,3)(8,5)=4*35*56=7840