До нового навчального року звірятам-першокласникам закупили 9 Лісосих буквариків по 20 грн кожний і

стільки ж альбомів Умілі лапки по 4 грн.Яка вартість усієї покупки?

Ответы на вопрос

Отвечает Раскова Лера.
9*20=180
9*4=36
180+36=216(грн)