533. Розв'яжи задачу спочатку додаванням, а потім множенням.Олівець коштує 4 грн. Скільки

коштують три такіолівці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Усова Дарья.

Ответ:

4+4+4=12

4•3=12

Вони коштують 12 гриве8

Отвечает Зозуля Дарья.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

4+4+4=12

4×3=12