Ойлаган сан 35 ке арттырылады. Сонда ол сан 3 есе артты. Ойлаган санды табындар. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Завадская Карина.

Ответ:

17,5

Пошаговое объяснение:

(x+35)=3x

3x=35+x

3x-x=35

2x=35

x=17.5