Турист пройшов 2/3 маршруту. Яка довжина маршруту, якщо він подолав 6 ким?


Ответы на вопрос

Отвечает Сухова Таня.

Ответ:

9 кілометрів довжина маршруту

Пошаговое объяснение:

2/3 = 6

1/3 + 1/3 = 6

2(1/3) = 6

1/3 = 3

2/3 + 1/3 = 6 + 3