Таңғы сағат 8.00-де Павлодар қаласының көгөніс базасынан бір уақытта екі көлік шықты. Біреуі 90

км/сағ жылдамдықпен жүрді, түскі сағат 3-те олардың арасында қашықтық 105 км болды. Екінші көлік қандай жылдамдықпен жүрді? Пожалуйста помагите ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бахтияр Ахат.

Ответ:

( 90 – x) ⋅  7 =105

90 – X = 105 : 7

90 – X = 15

X = 90 – 15

X = 75

Жауабы:  75 (км/сағ)

Пошаговое объяснение: