Масштаб карти 1:2000000 відстань між двома містами на карті 2,6см знайди відстань місцевості(в

кілометри) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Юник Ваня.

Ответ:

52км

Пошаговое объяснение:

2,6*2000000=5200000(см)

5200000см=(5200000/100000)км=52км

Отвечает Белова Марина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Составим пропорцию:

2,6/х = 1/2000000

х = 2,6*2000000 / 1

х = 5200000 / 1

х = 5 200 000

5 200 000 см = 52 км