Розв'яжи задачу. Визнач її вид. На 2 000 м2 саду ростуть 130 яблунь та 120 груш. Яку

площузаймають дерева кожного виду окремо, якщо під кожне деревовідведена однакова площа?​

Ответы на вопрос

Отвечает Муравьёв Константин.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

130+ 120= 250 дерев всього

2000 :250= 8 м2 площа кожного дерева

130*8= 1040 м2 площа під яблунями

120 *8= 960 м2 площа під грушами