Швидкість прямолінійного руху матеріальної точки змінюється за законом v(t) = 2t +1 (м/с). Знайдіть

шлях точки за перші три секунди. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ефимкина Вика.

Ответ:

v(t)=3+2t

s(t)=F(v)=3t+t²

s(3)=3*3+3²=9+9=18

Пошаговое объяснение: