367. Жәшікте 48 кубик болды. Төрт бала бірінен соң бірі келіп, әрқайсысы жәшіктегі қалғын

кубиктердің 1/2-ін алуға уәделесті. Ең соңғы төртінші бала жәшіктен неше кубик алды?​

Ответы на вопрос

Отвечает Жукович Эмилия.

Ответ:

4-ші бала жәшіктен 3 кубик алады

Шығарылуы:

48:2*1=24

24:2*1=12

12:2*1=6

6:2*1=3