Жəшікте 34 алма жəне 28 кг алмұрт болды.Жәшіктен бірнеше килограмм жеміс алынғаннан кейін,онда 16

кг жеміс қалды.Жәшіктен неше килограмм жеміс алынған?

Ответы на вопрос

Отвечает Погонец Анна.
х - кг. фруктов взятых из ящиков
(34 + 28 ) - х =16
62 - х = 16
х = 62 - 16
х = 46 кг. - фруктов взяли из ящиков