У книзі 400 сторінок. Хлопчик прочитав 2% книги. Скільки сторінок прочитав хлопчик?


Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Анна.

Ответ:

8

Пошаговое объяснение:

400*2/100 = 8 страниц

Отвечает Рибальченко Антон.

Ответ:

8 страниц.

Пошаговое объяснение:

400·0,02=8(стр)